Nevěsty jsou pro mě srdeční záležitost. Chci Vás vždy poznat co nejlépe, aby vizáž co nejvíce vystihla Vaši osobu a seděla k Vám. Při svatebním líčení je pro mě důležité, aby vše vydrželo a to platí i pro svatební účes.

Na tento druh služby opravdu silně doporučuji domluvit si se mnou zkoušku. Jednak tam doladíme Vaši představu, ale také se seznámíme a tudíž nebudete mít na svatbě jen tak někoho cizího, ale Vaši osobní vizážistku, která Vám bude vždy při ruce, pomůže Vám do šatů, sežene maminku kvůli občanským průkazům a podobně. Ráda s nevěstou zůstávám do poslední chvíle před obřadem, abych se ujistila, že je všechno jak má být. I před zkouškou, i v období mezi zkouškou a svatebním dnem, se na mě můžete s čímkoliv obrátit a pokud jen trochu budu moct, ráda Vám poradím, či pomůžu.

Pokud budete chtít, ráda s Vámi zůstanu po celý svatební den. Ráno Vás připravím na obřad, po obřadě a případném obědě upravím na focení, kde Vám budu k ruce a asistovat fotografovi a večer můžeme líčení zvýraznit, případně uzpůsobit účes na večerní party. Zkrátka budete mít celý den k ruce někoho, kdo se bude starat o to, abyste stále vypadala skvěle!

Každou svatbu beru jako zážitek a záleží mi na tom, aby ten velký den byl opravdu tak, jak jste si přála a abyste se u toho cítila po celou dobu svá a krásná.

Standardní postup
  • Domluvíme termín zkoušky
  • Konzultace vhodného účesu a líčení vzhledem k šatům apod.
  • Vše vyzkoušíme (klidně i několik variant) a vybereme tu nejlepší
  • Doladíme organizační detaily a zda bude vizáž chtít ještě někdo další
  • V den D vše zvládneme na jedničku
Close Panel