V následujících řádcích se dozvíte, co můžete čekat, když si pro své svatební přípravy zvolíte právě mě. Svatební líčení je pro mě totiž mnohem víc, než „jen“ perfektní vizáž.

Pojďme na to!

Jak probíhá rezervace termínu?

Poté, co mě kontaktujete (na soc. sítích, nebo tady, přes formulář), Vám potvrdím dostupnost termínu a domluvíme se na zaplacení zálohy. Ta je nevratná a odečítám ji z celkové částky balíčku. Slouží pro mě jako závazná rezervace termínu a pro Vás jako jistota, že kdyby se náhodou přihodilo, že bych nebyla práceschopná (jako že se to zatím díky bohu nikdy nestalo), zavazuji se Vám pomoci sehnat adekvátní náhradu ve stejné cenové relaci. Zároveň mi vyplníte dotazník pro nevěsty, ve kterém budu mít veškeré důležité informace pohromadě. Po zaplacení zálohy je termín definitivně Váš a můžeme začít ladit Vaše preference. Budu chtít vidět fotku šatů, nějakou Vaši představu o makeupu a účesu a většinou se i ptám, na co jste normálně zvyklá a jaký je Váš styl. Zkrátka čím víc toho o Vás budu vědět, tím spíš se Vám pak na zkoušce trefím do noty.

Kdy probíhá zkouška a je vůbec potřeba?

Zkouška svatebního líčení a účesu probíhá cca 3 týdny – měsíc před svatbou. Je to z toho důvodu, že pleť se může měnit a co Vám půl roku zpátky sedělo skvěle, dnes nemusí sednout vůbec (vizuálně, pocitově, případně i zdravotně – čemuž se snažíme vždy maximálně vyhnout). Zkouška je pro nás obě. Doladíme Vaší představu a já budu vědět, co všechno bude v den D potřeba dovézt. Vy zase máte možnost zjistit, jestli je Vám vše pohodlné. Bez svatební zkoušky po mě tedy prosím svatební balíček nechtějte, byl by to zbytečný stres navíc pro mě i pro Vás.

svatební líčení nevěsty

Co se děje na zkoušce?

Zkouška trvá cca 3 hodiny a probíhá zpravidla u mě, v Horoměřicích (10 minut autobusem z metra A Bořislavka). Na zkoušce Vám vytvořím makeup a účes tak, jak ho budu dělat v den D. Líčení tedy bude voděodolné, budete mít nalepené trsíkové řasy (pokud se nedohodneme jinak) a účes spolu vymyslíme tak, aby se doplňoval se střihem šatů a vše sedělo. Doporučuji si na ni nechat dostatek času a ideálně ji absolvovat v dopoledních hodinách. Máte tak šanci vše otestovat a zjistit, jak se vlasy a líčení chovají v průběhu dne.

Během zkoušky s Vámi konzultuji důležité kroky, můžete si však nechat zakrýt zrcadlo a zažít tak stejný wow efekt, jako ženich, až Vás poprvé uvidí.

Jak se na zkoušku připravit

Na zkoušku doporučuji dorazit v bílém topu (nebo topu v barvě šatů), abyste si vše dokázala lépe představit dohromady. Pokud už budete mít vybrané šperky a ozdoby/závoj, určitě vše vezměte s sebou. Nějaké ozdoby do vlasů mám i já a ráda je případně propůjčím. Pokud chodíte pravidelně na kosmetiku, naplánujte si termín ideálně zhruba týden před zkouškou. Nedoporučuji mít čerstvě udělaný lashlifting, ani den starou laminaci obočí.

Vlasy si, prosím, umyjte večer předem normálně šamponem a kondicionérem. Jen vynechte bezoplachové produkty na olejové bázi.

Moje předchozí práce

Další fotografie naleznete na stránce Svatební portfolio nebo na mém Instagramu @beny.makeup.hair.