Nevěsty jsou pro mě srdeční záležitost. Chci Vás vždy poznat co nejlépe, aby vizáž co nejvíce vystihla Vaši osobu a seděla k Vám. Při svatebním líčení je pro mě důležité, aby vše vydrželo a to platí i pro svatební účes.

Na tento druh služby opravdu silně doporučuji domluvit si se mnou zkoušku. Jednak tam doladíme Vaši představu, ale také se seznámíme a tudíž nebudete mít na svatbě jen tak někoho cizího, ale Vaši osobní vizážistku, která Vám bude vždy při ruce, pomůže Vám do šatů, sežene maminku kvůli občanským průkazům a podobně. Ráda s nevěstou zůstávám do poslední chvíle před obřadem, abych se ujistila, že je všechno jak má být. I před zkouškou, i v období mezi zkouškou a svatebním dnem, se na mě můžete s čímkoliv obrátit a pokud jen trochu budu moct, ráda Vám poradím, či pomůžu.

Každou svatbu beru jako zážitek a záleží mi na tom, aby ten velký den byl opravdu tak, jak jste si přála a abyste se u toho cítila po celou dobu skvěle.

Pokud budete mít zájem, ráda Vám připravím balíček na míru.  Můžu Vás třeba i provést úplně celým dnem – ráno nachystat na obřad, po obřadu upravit na focení, na večer doladit vizáž k večerní variantě šatů, zkrátka být Vám stále k dispozici.

Standardní postup
  • Domluvíme termín zkoušky
  • Konzultace vhodného účesu a líčení vzhledem k šatům apod.
  • Vše vyzkoušíme (klidně i několik variant) a vybereme tu nejlepší
  • Doladíme organizační detaily a zda bude vizáž chtít ještě někdo další
  • V den D vše zvládneme na jedničku
Close Panel