Nejen k Vánocům se hodí poukaz na líčení, jako dárek.
Aktuálně mám na výběr ze dvou variant dárkových poukazů, ale pokud byste měli zájem o cokoliv jiného, stačí napsat a vše domluvíme.

Jedna varianta je poukaz na svatební líčení. Pokud tedy jdete za svědka, nebo se Vám vdává někdo blízký, je toto krásný a užitečný dárek. V ceně poukazu je zahrnutá zkouška včetně účesu a samozřejmě líčení a účes ve svatební den. Do ceny poukazu není zahrnuté cestovné mimo Prahu, ani úprava dalších svatebních hostů (svědkyně, maminky, atd.), nicméně po domluvě to samozřejmě lze k ceně připočítat, případně by doplatek za cestovné/služby navíc zbyl na nevěstu. Jde také domluvit můj kompletní servis v průběhu celého dne (ráno přípravy na obřad, po obřadě úprava a asistence u focení, večer případně zvýraznění na oslavu), tam je ovšem cena individuální podle toho, kolik času bych na svatbě reálně strávila.

Druhá varianta poukazu na kompletní vizáž včetně úpravy vlasů se týká jednoduchého denního líčení a lehké úpravy vlasů. Tento druh líčení je vhodný třeba na focení, rande, nebo k narozeninám, jako den plný krásy. Lehkou úpravou vlasů je myšleno jemné natočení, spletení či sepnutí, plus fixace, nicméně nepočítají se k tomu již složitější účesy, drdoly atd. Opět do ceny poukazu není zahrnuto cestovné mimo Prahu.

Pokud o nějaký z poukazů máte zájem, stačí mne zde kontaktovat, napsat o jaký poukaz máte zájem a společně už doladíme detaily. Na poukazu pak bude unikátní kód, který obradovaný posléze nahlásí při domlouvání termínu. Poukazy jsou nevratné a platí pro jednu osobu (pokud se nedomluvíme jinak).

Darujte krásný zážitek, ten vám nikdo nikdy nevezme!

 

Ceny poukazů:

Svatební líčení – 4500 Kč

Denní líčení – 1200 Kč

Close Panel